DOG TRAINING

آموزش جای دستشویی سگ

به نام خدا

مزرعه ژرمن پت باکس با احترام و افتخار در خدمت کلیه عزیزان علاقه مند به تربیت و آموزش سگ میباشد. لذا در مورد آموزش جای دستشویی، ادرار و مدفوع سگ توضیحاتی را به صورت کامل و جامع خدمت شما عرض میکنیم انشاالله که برای شما کاملا کاربردی باشد.

از شما دوستان عزیز خواهش میکنیم که به صورت قدم به قدم ، به ترتیب و با صبر و شکیبایی مراحل را دنبال کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

قبل از هر چیز باید زمان دستشویی حیوانتان را بدانید که معمولا سگ ها بین ۱۵ الی ۴۰ دقیقه بعد از خوردن و آشامیدن ادار و بعد از آن مدفع میکنند.

آموزش جای دستشویی بر روی پد یا روزنامه

لوازم مورد نیاز جهت آموزش:

پارک سگ – سرکه – تشک خواب سگ – اسباب بازی – پد و یا روزنامه (البته به دلیل وجود سرب در روزنامه و انتقال آن به بدن حیوان ما روزنامه را پیشنهاد نمیکنیم)

۱- ابتدا تمام جاهایی که قبلا سگ شما ادرار یا مدفوع کرده است را با مواد شوینده بشویید بعد از خشک شدن محل در آن محل سرکه رقیق شده را اسپره نمایید.

۲- ابتدا پارک سگ را در محل مناسب قراردهید.

۳- کف پارک را با پد یا روزنامه به صورت کامل بپوشانید.

۴- در گوشه ای از پارک تشک سگ را قرار دهید.

۵- سگ را در درون پارک بگذارید و سعی کنید تا پایان آموزش سگ را به هیچ عنوان از پارک بیرون نیاورید.(حدودا ۳ روز متوالی)

۶- به حیوان خود آب و غذا دهید و منظر ادرار یا مدفوع حیوان خود باشید و به محض اینکه سگ شما دستشویی کرد به سگ یک جایزه یا خوراکی بدهید و پد کثیف را تعویض کنید. و در زمانی که سگ شما درون پارک است با اسباب بازی مورد علاقه سرگرمش کنید. این کار را ۳ روز تکرار نمایید.

۷- پس از گذشت ۳ روز چند نقطه از محل بیرون از پارک را با پد بپوشانید و سپس حیوان خود را بیرون بیاورید و به آن آب و غذا بدهید و منتظر دستشویی باشید. خواهید دید که حیوان شما بر روی پد های موجود ادرار و یا مدفوع می نماید.

زمان این آموزش بستگی به هوش حیوان شما متغیر است چنانچه حیوان شما دچار خطا شد مجددا چند روز این کار را تکرار کنید.

امیدواریم از این آموزش نهایت بهره را برده باشید.

لطفا جهت مشاوره رایگان با شماره های ذیل با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۹۴۵۳۶۱۴

۰۲۱۲۸۴۲۱۶۸۰

با تشکر گروه آموزشی مجموعه ژرمن پت باکس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *